Hoppa till sidans innehåll

Startlista Påsksmällen 2019


Knattar | F9 | P9 | F11 | P11 | F13 | P13 | F15 | P15
5 km Kvinnor öppen klass | 5 km Män öppen klass
10 km Kvinnor öppen klass | 10 km Män öppen klass

 


Knattar (födda 2012 och senare)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Simon Berg   Enhörna IF
Hans Berg   Enhörna IF
Emma Riggo 2013 Enhörna IF
Ken Spets 2013 UBGK

F9 (födda 2010-2011)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Villemo Hellmark   Enhörna IF
Frida Dunnell 2010 Spånga

P9 (födda 2010-2011)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Theodor Malkin    
Vincent Riggo   Enhörna IF
Leonardo Hellmark   Enhörna IF
Ivar Andersson 2010 Team Värstaborg

F11 (födda 2008-2009)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Charlotte Dunnell 2008 Spånga

P11 (födda 2008-2009)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Sten Hellmark   Enhörna IF
Leon Dunnell 2008 Spånga

F13 (födda 2006-2007)

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Miranda Radakovits   Enhörna IF

P13 (födda 2006-2007)

F15 (födda 2004-2005)

P15 (födda 2004-2005)

5 km Kvinnor öppen klass

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Ann-Sofie Lindén 1988 Enhörna IF
Maria Radakovits   Enhörna IF
Alison Dunnell 1973 Spånga
Johanna Elmblad   Enhörna IF
Anna Hälludd    
Sari Luoma 1968 Enhörna IF
Ida Burén 1966 Tullinge Friidrott

5 km Män öppen klass

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Charlie Malmkvist 2006 Enhörna IF
Mario Cortinovits 1971 Enhörna IF
Fredrik Malmkvist 1969 Enhörna IF
Jeff Frydenlund 1989 Enhörna IF
Jenny Forsberg 1975 Enhörna IF
Bo Lindh 1968 Enhörna IF
Erik Arumskog 1987 Enhörna IF
Mark Dunnell 1972 Spånga
Magnus Ljung 1970 Enhörna IF
Mika Repo 1978 Enhörna IF
Tomas Pakkanen   Enhörna IF
Joakim Grassman 1968 Enhörna IF
Peter Andersson   Team Värstaborg
         

10 km Kvinnor öppen klass

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Katie Walter   Enhörna IF
Chris Walter   Enhörna IF
Astou Sene 2002 Tullinge Friidrott
Pia Kylmänen 1967  
Jenny Andersson   Strängnäs löparklubb
         

10 km Män öppen klass

Namn Födelseår Förening/Ort/Företag
Sebastian Radakovits   Enhörna IF
Vuc Radakovits   Enhörna IF
Johan Nyberg   Enhörna IF
Johan Lindersson 1972 Enhörna IF
Stefan Nilsson 1972 Enhörna IF
Nathan Tanner-Malmén   Enhörna IF
Fredrik Berglund   Enhörna IF
Ulf Johansson 1976 Enhörna IF
Daniel Hellmark 1982 Enhörna IF
Magnus Lindblom 1985 Huddinge AIS
Urban Evers 1956 Enhörna IF
Christian Pisano 1988 Enhörna IF
Viktor Zackrisson 2000 Enhörna IF
Staffan Dahlgren 1971 Enhörna IF
Victor Sättberger 1995 Enhörna IF
Lars Johansson 1985 Enhörna IF
Jakob Ringblom 1979 TSM
Mats Jernmo    
Andreas Pettersson 1982 Eskilstuna Friidrott

 

Uppdaterad: 01 APR 2018 21:27 Skribent: Peter Ness

Postadress:
Enhörna IF - Friidrott
Friluftsgården, Väsby 22
15150 Enhörna

Kontakt:
Tel: 0855044564
Fax: 0855049149
E-post: This is a mailto link

Se all info