Hoppa till sidans innehåll

Preliminär Startlista Påsksmällen 2022


Startnr. Förnamn Efternamn Kön Född Klubb/Ort Klass
800 Anouk  Hillerström  Kvinnor 1984 Södertälje  10 km
801 Malin Österman Kvinnor 1993 Löparklubben Roslagen 10 km
802 Suzanne Astudillo Viklund Kvinnor 1975 Huddinge AIS 10 km
803 Erica Theoren Kvinnor 1988 Järna Sportklubb 10 km
804 Johanna  Bäcklund  Kvinnor 1985 Runacademy IF 10 km
805 Anna Lag Kvinnor 1984 Järna SK 10 km
806 Juana Chaves Kvinnor 1979 Enhörna IF 10 km
807 Annika  Danielsson  Kvinnor 1975 Enhörna IF 10 km
808 Sanna Mustonen Kvinnor 1991 Hässelby SK 10 km
809 Linda Steiner Kvinnor 1976 Trosabygdens ok 10 km
810 Sanna Magnusson  Kvinnor 1977 Nykvarn  10 km
811 Anna Fulke Kvinnor 1974 Strängnäs Löparklubb 10 km
812 Sofia Eriksson Kvinnor 1975 Strängnäs Löparklubb 10 km
813 Madelene Felländer Kvinnor 1982 Strängnäs Löparklubb 10 km
814 Klara Borg Kvinnor 2004 Enhörna IF 10 km
815 Lovisa Borg Kvinnor 2006 Enhörna IF 10 km
816 Pernilla Elmgren Kvinnor 1991 Ärla IF 10 km
817 Chris Walter Kvinnor   Enhörna IF 10 km
818 Nathan Tanner-Malmén Män 1977 Enhörna IF 10 km
819 David Nordqvist  Män 1986 Enhörna IF 10 km
820 Lars Eckerborn Män 1956 Enhörna IF 10 km
821 Joakim  Boström  Män 1970 Sandy Bay Runners  10 km
822 Ivan Jozic Män 1987 Enhörna IF 10 km
823 Victor Häggh Män 2001 Enhörna IF 10 km
824 Mirza Nalic Män 1980 Eskilstuna friidrott 10 km
825 Pontus Sjöblom Män 1995 IF Åland 10 km
826 Kenny Larsson Män 1984 OCR Stockholm IF 10 km
827 Daniel Hellmark Män 1982 Enhörna IF 10 km
828 Mika Torikka Män 1970 Umara Sports Club 10 km
829 Staffan Dahlgren Män 1971 Enhörna IF 10 km
830 Viktor Zackrisson Män 2000 Enhörna IF 10 km
831 Ulrik  Karlsson  Män 1978 Enhörna IF 10 km
832 Tobias  Lidving  Män 1978 Fk studenterna  10 km
833 Johan Cato Män 1976 Strömstad löparklubb 10 km
834 Kim Oskarsson  Män 1993 Enhörna IF 10 km
835 Mattias Jonsson Män 1989 AB Durgo 10 km
836 Mario Cortinovis Män 1971 Enhörna IF 10 km
837 Thomas  Kvarnehag  Män 1984 Spårvägen fk  10 km
838 Thomas Neumann Män 1988 Mikkeller running Club 10 km
839 Mikael Wennlund Män 1988 Enhörna IF 10 km
840 Mattias Öyen Män 1972 Enhörna IF 10 km
841 Pontus  Thedvall  Män 1979 Team Nordic Trail 10 km
842 Alfons Lööf Män 1993 Enhörna IF 10 km
843 Mats  Jernmo Män 1973   10 km
844 Arvid Edström  Män 1989   10 km
845 Fredrik Andersson Män 1979 OK Klemmingen 10 km
846 Kalle Brunnstedt Män 1995 Life is a Party 10 km
847 Joakim Thelin Män 1987 Upsala IF 10 km
848 Julio Chavez Män 1989 Nykvarn 10 km
849 Albin Gezelius Män 2003 IFK Mora friidrottsklubb 10 km
850 Jens Rönströmm Män 1976 Enhörna IF 10 km
851 Magnus  Danielsson  Män 1976 Enhörna IF 10 km
852 Jens Ljunggren Män 1990   10 km
853 Uno Steiner Män 1948 Trosabygdens ok 10 km
854 Peder Andersson Män 1960 SNO 10 km
855 Jonas Andersson Män 1986 Umara Sports Club 10 km
856 Conny  Lidenborg  Män 1978 LK Roslagen 10 km
857 Adrian Dahlqvist Män 1984 Enhörna IF 10 km
858 Mats Liljegren Män 1976 Team Skavsåret IF 10 km
859 Christian  Recknagel Män 1975 Astrazeneca IF 10 km
860 Johan  Ställberg  Män 1980 Tullinge SK 10 km
861 Anders Eriksson Män 1967 Forssa IK 10 km
862 Martin Lag Män 1984 Kallfors 10 km
863 Simon  Wahlström  Män 1995 FK Studenterna  10 km
864 Jonatan Alvaeus Män 1990 Upsala IF 10 km
865 Martin Svanborg Män 1991 Bromma IF 10 km
866 Henrik Wahlberg Män 1976 Runacademy IF 10 km
867 Thomas Gottlind Män     10 km
868 Ted Jansson Män 1994 Strängnäs Löparklubb 10 km
869 Tony Lilja Män 1978 Strängnäs Löparklubb 10 km
870 John Väyrynen Män 1968 Strängnäs Löparklubb 10 km
871 Kenneth Bäckström Män 1970 Strängnäs Löparklubb 10 km
872 Anders Gustavsson Män 1976 Strängnäs Löparklubb 10 km
873 Stefan Alexandersson Män 1976 Strängnäs Löparklubb 10 km
874 Daniel Tegfors Män 1984 Strängnäs Löparklubb 10 km
875 Robin Johansson Män 1990 Strängnäs Löparklubb 10 km
876 Tony Pettersson Män 1979 Strängnäs Löparklubb 10 km
877 Peo Lidholm Män 1968 Strängnäs Löparklubb 10 km
878 Freddy Karlsson Män 1981 Strängnäs Löparklubb 10 km
879 Peter Lövergard Män 1970 Strängnäs Löparklubb 10 km
880 Saardon Yousif Män 1976 Strängnäs Löparklubb 10 km
881 Erik Froste Män 1967 Strängnäs Löparklubb 10 km
882 David Borg Män 2002 Enhörna IF 10 km
883 Jan Johansson Män 1968 LK Nyköping Runners 10 km
884 Patrick Pring Män 1965 Tullinge Friidrott 10 km
885 Johan Stockhaus Män   Enhörna/Skogsdal 10 km
886 Andreas Pettersson Män 1982 Ärla IF 10 km
887 Tage Häggmark Män 2004 Ärla IF 10 km
888 Stellan Rydin Män 1971 Ärla IF 10 km
889 Michael Lagerman Män 1969 Ärla IF 10 km
890 Nikola Nikolic Män 1989 Enhörna IF 10 km
891 Oscar Flygare Män 2006 Enhörna IF 10 km
             
400 Linn Norrbäck  Kvinnor 1986 Enhörna IF  5 km
401 Ida Grimheden Kvinnor 2005 Mälarhöjdens IK 5 km
402 Charlotta Olsen Kvinnor 1981 Enhörna IF 5 km
403 Sara Brolin Kvinnor 1989 Enhörna IF 5 km
404 Anna Kicak Kvinnor 1993 Södertälje  5 km
405 Carita Lövgren Kvinnor 1978 Enhörna IF 5 km
406 Ann-Sofie Lindén Kvinnor 1988 Enhörna IF 5 km
407 Ann-Sofie Svärdh Kvinnor 1968 Carnegie IF 5 km
408 Åsa Barrefelt Kvinnor 1976 JÄRNA SK 5 km
409 Cassandra Leining Kvinnor 1989   5 km
410 Louise Gottlind Kvinnor     5 km
411 Nina Muhonen Kvinnor 1976 Strängnäs Löparklubb 5 km
412 Ulrika Wimnell Kvinnor 1978 Strängnäs Löparklubb 5 km
413 Johanna Siggstedt Kvinnor 1982 Strängnäs Löparklubb 5 km
414 Jimmy Nilsson Män 1995   5 km
415 Johan Olofsson Män 1986 Enhörna IF 5 km
416 Erik Larsson  Män 1959   5 km
417 Joakim Grassmann Män 1968 Enhörna IF 5 km
418 Sten  Odenblad Män 1939 Fredrikshof 5 km
419 Linus Jansson Män 2004 Hässelby SK 5 km
420 Pawel Kostka  Män 1989 Södertälje 5 km
421 Tony Lövgren Män 1970 Enhörna IF 5 km
422 Gulled Ali Mohamed Män 1993 Katrineholm SK 5 km
423 Vide Engström Män 2005 Trosabygdens ok 5 km
424 Göran Nilsson Män     5 km
425 Sofi Paulsen Kvinnor 1970 Enhörna IF 5 km
426 Charlie Malmkvist Män 1969 Enhörna IF 5 km
427 Fredrik Malmkvist Män 2006 Enhörna IF 5 km
428 Alfred Bohm Män 2010 Enhörna IF 5 km
429 Emil Flygare Män 2004 Enhörna IF 5 km
430 Nathan Tanner-Malmén Män 1977 Enhörna IF 5 km
431 Carola Häggh Kvinnor 1965 Enhörna IF 5 km
             
306 Hannes Jacobs - 2013 Enhörna IF Flickor/Pojkar 9
308 Livia Bernsten Kvinnor 2014 JSK Flickor/Pojkar 9
313 Nellie Niva Kvinnor 2014 Enhörna IF  Flickor/Pojkar 9
314 Junie Tanner-Malmén Kvinnor 2014 Enhörna IF Flickor/Pojkar 9
319 Lovisa  Mannström  Kvinnor 2014 Enhörna IF Flickor/Pojkar 9
328 Felicia Barrefelt  Kvinnor 2014 Järna SK Flickor/Pojkar 9
331 Joy Eriksson Kvinnor 2014 Nykvarn  Flickor/Pojkar 9
333 Noah Larsson Män 2014 Grödinge Flickor/Pojkar 9
334 Lucas Edström Män 2014 Trosa tvsk Flickor/Pojkar 9
336 Love  Lönegård Män 2014 IF Linnéa Flickor/Pojkar 9
339 Lennox  Hinrichsen  Män 2013 Järna SK Flickor/Pojkar 9
340 Ernst Theorén Män 2013 Järna Sportklubb Flickor/Pojkar 9
350 Leo Nyberg Män 2013 EIF Flickor/Pojkar 9
351 Leon Lag Män 2013 Järna SK Flickor/Pojkar 9
352 Alfons  Hopstadius Lindén  Män 2013 HölöMörkö IF  Flickor/Pojkar 9
353 Valdemar Kronblad Män 2013 Södertälje Flickor/Pojkar 9
354 Allan  Norberg Scherman  Män 2013 Högdalen  Flickor/Pojkar 9
355 Axel Jonsson Män 2013 Enhörna Flickor/Pojkar 9
356 Nils Ställberg  Män 2014 Tullinge SK Flickor/Pojkar 9
             
80 Villemo Hellmark Kvinnor 2011 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
81 Mia Lagerström Kvinnor 2012 Attunda OK Flickor/Pojkar 11
82 Alva Brolin Kvinnor 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
83 Elise Thedvall Kvinnor 2012 Vagnhärad Flickor/Pojkar 11
84 Zoe Eriksson Kvinnor 2011 Nykvarn  Flickor/Pojkar 11
85 Nora Ställberg  Kvinnor 2011 Tullinge SK Flickor/Pojkar 11
86 Max  Lönegård Män 2012 IF Linnéa Flickor/Pojkar 11
87 Alvar Kvarnlöt Män 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
88 Gunnar Öyen Män 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
89 Emil  Olsrn Män 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
90 Leo Kawaja Män 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
91 Rufus Tanner-Malmén Män 2012 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
92 Malte Thollander Män 2012 SNO Flickor/Pojkar 11
93 Sebastian Dahl Män 2011   Flickor/Pojkar 11
94 Benjamin Sandberg Män 2011 Enhörna IF Flickor/Pojkar 11
             
49 Ester  Nyberger Kvinnor 2010 Tyresö Flickor/Pojkar 13
50 Bodil Norberg Scherman  Kvinnor 2010 Högdalen  Flickor/Pojkar 13
57 Liv Ställberg  Kvinnor 2010 Tullinge SK Flickor/Pojkar 13
62 Leonard Hellmark Män 2010 Enhörna IF Flickor/Pojkar 13
64 Hektor Pettersson Män 2009 Enhörna IF Flickor/Pojkar 13
65 Wilmer Thedvall Män 2009 Vagnhärad Flickor/Pojkar 13
66 Leonardo Chaves Rönström Män 2009 Enhörna IF Södertälje Flickor/Pojkar 13
67 Emil Lövgren Män 2010 Enhörna IF Flickor/Pojkar 13
70 Erik Danielsson  Män 2010 Enhörna IF Flickor/Pojkar 13
71 Melker  Danielsson  Män 2010 Enhörna IF  Flickor/Pojkar 13
72 Leo  Hopstadius Lindén  Män 2010 HölöMörkö IF  Flickor/Pojkar 13
73 Zacharias Kronblad Män 2010 Södertälje Flickor/Pojkar 13
             
3 Anastasia Rozhkova Kvinnor 2007 Tullinge Friidrott Flickor/Pojkar 15
4 Fanny Szalkai Kvinnor 2008 Spårvägen FK Flickor/Pojkar 15
6 Sten Hellmark Män 2008 Enhörna IF Flickor/Pojkar 15
8 Ted Lagerström Män 2008 Turebergs FK Flickor/Pojkar 15
9 Linus Barrefelt Modenius Män 2008 järna SK Flickor/Pojkar 15
  Simon Jacobs  - 2015 Enhörna IF Knattar
  Robin Jacobs  - 2017 Enhörna IF Knattar
  Ebba  Lönegård Kvinnor 2018 Stockholm  Knattar
  Emilia Jonsson Kvinnor 2015 Bålsta IK Knattar
  Matilda Jonsson Kvinnor 2018 Bålsta IK Knattar
  Iris Wennlund Kvinnor 2017 Enhörna IF Knattar
  Emilia  Sköld Kvinnor 2019 Nykvarn Knattar
  Marie Killich Kvinnor 2018 Hürth Knattar
  Nike  Hinrichsen  Kvinnor 2016 Järna SK Knattar
  Hilma Olsen Kvinnor 2016 Enhörna IF  Knattar
  Meja Nyberg Kvinnor 2018 EIF Knattar
  Lilly Kawaja  Kvinnor 2018 Enhörna IF Knattar
  Elsa Brolin Kvinnor 2015 Enhörna IF Knattar
  Linnea  Dietmann  Kvinnor 2017 EIF Knattar
  Felicia  Vikman Kvinnor 2017 Enhörna Knattar
  Olivia Vikman Kvinnor 2019 Enhörna Knattar
  Erica Theorén Kvinnor 2015 Järna sportklubb Knattar
  Lia  Sääw Lundberg Kvinnor 2015 Enhörna IF  Knattar
  Dilia Rönström Chaves Kvinnor 2017 Enhörna IF Södertälje Knattar
  Cecilia  Dahl Kvinnor 2015 JSK Knattar
  Freja Jonsson Kvinnor 2015 Enhörna Knattar
  Embla Hjortsberg  Kvinnor 2015 Södertälje Knattar
  Lova Hjortsberg  Kvinnor 2018 Södertälje  Knattar
  Meja Eckerwall Kvinnor 2016 Enhörna Knattar
  Theo Edström Män 2018   Knattar
  Frans Bobäck Män 2018 Nykvarn Knattar
  Axel Brodin Män 2018 Enhörna Knattar
  Emil Brodin Män 2016 Enhörna Knattar
  Hjalmar Öyen Män 2015 Enhörna IF Knattar
  Vidar Swärd Ròpeter Män 2017 Enhörna Knattar
  Edvard  Norrbäck  Män 2017   Knattar
  Liam Kawaja  Män 2015 Enhörna IF Knattar
  Frej Lag Män 2016 Järna SK Knattar
  Ludvig Lindberg Män 2015 Enhörna Knattar
  Hugo  Stenlund Män 2015 Enhörna IF Knattar
  Alfons  Stenlund Män 2017 Enhörna IF Knattar
  James Mannström  Män 2016 Enhörna IF Knattar
  Arvid Gärdsback Män 2016 Valbo Aif Knattar
  Theodor Gärdsback Män 2018 Valbo Knattar
  Elias Dahl Män 2018   Knattar
  Theodor Lindeberg Majander Män 2017 - Knattar
  Emil Eckerwall Män 2018 Enhörna Knattar
  Hubert Wågberg Män 2016 Enhörna IF Knattar
  Melvin Holmberg Hedengren Män 2015 Enhörna  Knattar
Uppdaterad: 02 APR 2019 08:59 Skribent: Peter Ness
E-post: Adressen Gömd

Postadress:
Enhörna IF - Friidrott
Friluftsgården, Väsby 22
15150 Enhörna

Besöksadress:
Friluftsgården, Väsby 22
15150 Enhörna

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: info@enhornalopning....

Se all info